Syncopa hangszerbolt és szerviz elektronikus zenei fóruma

Bagod, Kossuth u. 7. www.syncopa.hu
Pontos idő: 2024. április 28., vasárnap 1:20

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 10 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: fejhallgató
HozzászólásElküldve: 2006. március 23., csütörtök 19:45 
Offline

Csatlakozott: 2006. március 23., csütörtök 19:42
Hozzászólások: 4
HI!

Azt szeretném kérdezni, kinek mi a véleménye az audiotechnica fejhallgatókról?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. április 24., kedd 14:30 
Offline

Csatlakozott: 2006. június 1., csütörtök 12:32
Hozzászólások: 3
Sziatsztok!

Zeneszerkesztésre keresek fejhallgatót kb. 30 ezer forint értékben, az lenne a kérdésem, hogy milyet lenne érdemes megvenni?
Köszönettel
Zoli


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. április 24., kedd 15:04 
Offline
Syncopa főnök :-)
Avatar

Csatlakozott: 2005. április 20., szerda 18:40
Hozzászólások: 1285
zoli10 írta:
Sziatsztok!

Zeneszerkesztésre keresek fejhallgatót kb. 30 ezer forint értékben, az lenne a kérdésem, hogy milyet lenne érdemes megvenni?
Köszönettel
Zoli


Szia Zoli!
Sokan használják az AKG 240-est. De szóba jöhet a K141 is, esetleg a K171. Érdemes kipróbálni őket, több szempontból is. Van, amelyik nagyon finom hangteret ad, tehát a keverésnél, effektezésnél precízebb. Másik típusnak erőteljesebb a mélye, de lehet, hogy csal is abban a tartományban. Vannak, akiknek fontos az igen nagy hangnyomás, bár előbb - utóbb az ember fülét tönkretszi a túl hangos fejhallgató. Meg van egy olyan szubjektív tényező is, hogy mennyire fárasztó tartósan az adott fejhallgatóban hallgatózni. Ha az ember fejhallgatóban kényszerül keverni, az azért elég fárasztó tud lenni pár óra után.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. április 25., szerda 8:17 
Offline

Csatlakozott: 2006. június 1., csütörtök 12:32
Hozzászólások: 3
Szia!

Köszönöm szépen a gyors választ! Nézegettem az árlistát, és a K141 ára alapján az a kategória, amire gondoltam. Persze meg kell hallgatni, és csak aztán tudok dönteni. Azt szeretném kérdezni, hogy a boltban az árlistán feltüntetett fejhallgatók kaphatók/kipróbálhatók, vagy előre kell szólni, és kérésre megrendelitek?
(Egyelőre még csak a nézelődés, keresgélés szintjén tartok, mert a vizsgaidőszak miatt a zenélésre jelenleg nincs időm)
Üdv!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. április 25., szerda 11:46 
Offline
Syncopa főnök :-)
Avatar

Csatlakozott: 2005. április 20., szerda 18:40
Hozzászólások: 1285
zoli10 írta:
Szia!

Köszönöm szépen a gyors választ! Nézegettem az árlistát, és a K141 ára alapján az a kategória, amire gondoltam. Persze meg kell hallgatni, és csak aztán tudok dönteni. Azt szeretném kérdezni, hogy a boltban az árlistán feltüntetett fejhallgatók kaphatók/kipróbálhatók, vagy előre kell szólni, és kérésre megrendelitek?
(Egyelőre még csak a nézelődés, keresgélés szintjén tartok, mert a vizsgaidőszak miatt a zenélésre jelenleg nincs időm)
Üdv!


Az árlistáink többszáz féle fejhallgatót tartalmaznak. A boltban ennek csak a töredéke van állandó jelleggel, de az ilyen K141-ből, és hasonló, otthoni és profi stúdiózáshoz való darabokból mindig van nálunk több típus is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: fejhallgató
HozzászólásElküldve: 2011. szeptember 15., csütörtök 2:47 
Offline

Csatlakozott: 2011. szeptember 15., csütörtök 2:34
Hozzászólások: 3
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy az Audio Technika ATH M40fs és az ATH D40fs fejhallgatók kaphatóak-e az üzletben illetve, hogy ki lehet őket esetleg majd próbálni? Az árlista rég lett frissítve úgy, hogy az aktuális áruk is érdekelne. Előre is köszönöm a választ.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: fejhallgató
HozzászólásElküldve: 2011. szeptember 17., szombat 10:09 
Offline
Syncopa főnök :-)
Avatar

Csatlakozott: 2005. április 20., szerda 18:40
Hozzászólások: 1285
Scap írta:
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy az Audio Technika ATH M40fs és az ATH D40fs fejhallgatók kaphatóak-e az üzletben illetve, hogy ki lehet őket esetleg majd próbálni? Az árlista rég lett frissítve úgy, hogy az aktuális áruk is érdekelne. Előre is köszönöm a választ.


Az M40fs jelenleg is van nálunk, ki tudod próbálni.
Milyen célra keresel fejhallgatót?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: fejhallgató
HozzászólásElküldve: 2011. szeptember 18., vasárnap 12:12 
Offline

Csatlakozott: 2011. szeptember 15., csütörtök 2:34
Hozzászólások: 3
[quote="MidiTom"][/quote]

Hát elsősorban zenehallgatásra kellene, de fontos, hogy lehessen vele monitorozni is. Utóbbira biztos tökéletes, csak abban nem vagyok biztos, hogy zenét hallgatni mennyire felel meg. Sok helyen írják, hogy "lapos" és unalmas a hangja mivel monitor fejhallgató, de legalább tiszta és nem "csal". Gondoltam a legegyszerűbb, ha meghallgatom.

Az ára nálatok is 22 500?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: fejhallgató
HozzászólásElküldve: 2011. szeptember 18., vasárnap 13:37 
Offline
Syncopa főnök :-)
Avatar

Csatlakozott: 2005. április 20., szerda 18:40
Hozzászólások: 1285
Scap írta:
MidiTom írta:


Hát elsősorban zenehallgatásra kellene, de fontos, hogy lehessen vele monitorozni is. Utóbbira biztos tökéletes, csak abban nem vagyok biztos, hogy zenét hallgatni mennyire felel meg. Sok helyen írják, hogy "lapos" és unalmas a hangja mivel monitor fejhallgató, de legalább tiszta és nem "csal". Gondoltam a legegyszerűbb, ha meghallgatom.

Az ára nálatok is 22 500?


Nos, én pont az ilyen "nem tesz hozzá - nem vesz el" hangzású füleseket kedvelem. Persze, főleg monitorozni jó, de ha zenét hallgatsz rajta, a füled legalább nem szokik hozzá egy állandóan túlszínezett hangképhez, megtartja az egészséges arányok érzékelésének képességét. De valóban célszerű meghallgatni, és el tudod dönteni, hogy tetszik-e, illetve össze tudod vetni másokkal.

Igazából ez a füles kikerült már az akcióból, a normál ára 26.500 Ft, de még egy utolsó darabra tudjuk adni az eksön árat (22.500). Szerintem még a normál árán is ajándék ez a cucc, az érték/ár aránya nagyon jó.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: fejhallgató
HozzászólásElküldve: 2011. szeptember 19., hétfő 16:06 
Offline

Csatlakozott: 2011. szeptember 15., csütörtök 2:34
Hozzászólások: 3
MidiTom írta:
Scap írta:
MidiTom írta:


Hát elsősorban zenehallgatásra kellene, de fontos, hogy lehessen vele monitorozni is. Utóbbira biztos tökéletes, csak abban nem vagyok biztos, hogy zenét hallgatni mennyire felel meg. Sok helyen írják, hogy "lapos" és unalmas a hangja mivel monitor fejhallgató, de legalább tiszta és nem "csal". Gondoltam a legegyszerűbb, ha meghallgatom.

Az ára nálatok is 22 500?


Nos, én pont az ilyen "nem tesz hozzá - nem vesz el" hangzású füleseket kedvelem. Persze, főleg monitorozni jó, de ha zenét hallgatsz rajta, a füled legalább nem szokik hozzá egy állandóan túlszínezett hangképhez, megtartja az egészséges arányok érzékelésének képességét. De valóban célszerű meghallgatni, és el tudod dönteni, hogy tetszik-e, illetve össze tudod vetni másokkal.

Igazából ez a füles kikerült már az akcióból, a normál ára 26.500 Ft, de még egy utolsó darabra tudjuk adni az eksön árat (22.500). Szerintem még a normál árán is ajándék ez a cucc, az érték/ár aránya nagyon jó.


Azt nagyon megköszönném, ha oda tudnátok adni 22500-ért. Szerdán le tudok menni kipróbálni és meg is venném, ha tetszik.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 10 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség