| Pontos idő: 2026. június 7., vasárnap 7:17 |
|
Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ] |
![]() |
Oldal: 1 / 1 |
[ 15 téma ] |
|
|
|||||||
| Témák | Szerző | Válaszok | Megtekintve | Utolsó hozzászólás | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Laptop és billentyűzet | 40 |
1014512 |
2013. szeptember 7., szombat 21:43 |
||||
| SAMPLER | 16 |
74213 |
2013. március 1., péntek 21:02 |
||||
| help | 34 |
138363 |
2012. május 31., csütörtök 10:50 |
||||
| Stúdió építés | 2 |
15304 |
2012. március 12., hétfő 21:23 |
||||
| CUBASE SX3 SYNC | 11 |
38582 |
2011. május 2., hétfő 22:15 |
||||
| Tyros 3 midi szerkesztés | 0 |
28185 |
2010. február 28., vasárnap 11:06 |
||||
| EWQL probléma Cubase 5-ön | 3 |
18441 |
2009. május 27., szerda 18:38 |
||||
| Interface | 2 |
16076 |
2009. január 27., kedd 15:33 |
||||
| Midi file-ok | 15 |
54831 |
2008. október 15., szerda 11:47 |
||||
| soundfont használata a színpadon, mesterbillentyűzettel | 6 |
25325 |
2007. december 12., szerda 23:01 |
||||
| billentyűzet, agy és laptop egyszerre? | 6 |
24965 |
2007. december 11., kedd 12:18 |
||||
| Ketron Midjay | 1 |
16192 |
2007. augusztus 10., péntek 13:03 |
||||
| Masterkeyboard | 19 |
81506 |
2006. november 16., csütörtök 23:38 |
||||
| Midi Alapozás. Hogy tanuljak? | 3 |
19055 |
2006. június 23., péntek 13:35 |
||||
| Nagy Szinti Teszt | 10 |
35728 |
2006. április 15., szombat 13:13 |
||||
![]() |
Oldal: 1 / 1 |
[ 15 téma ] |
|
Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ] |
Ki van itt |
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég |
|
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban. Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban. Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban. Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban. Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban. |