Syncopa hangszerbolt és szerviz elektronikus zenei fóruma

Bagod, Kossuth u. 7. www.syncopa.hu
Pontos idő: 2024. március 28., csütörtök 20:15

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 34 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Korg Triton Classic
HozzászólásElküldve: 2005. szeptember 28., szerda 9:44 
Offline

Csatlakozott: 2005. szeptember 28., szerda 9:40
Hozzászólások: 2
Sziasztok.
Valaki segithetne,hogy milyen külső Winya kellene a KorgTritonomhoz.
Ez egy Triton Music Workstation/Sampler,és ehhez kellene egy pontos tipusú KülsőWinya,mert a gépkönyv nem foglalkozik ezzela témával. Valamint az is kellene,hogy milyen kábel kell ezek összekötésére.
Segitségeteket előre is köszönöm.
Krisz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005. szeptember 28., szerda 10:20 
Offline
Syncopa főnök :-)
Avatar

Csatlakozott: 2005. április 20., szerda 18:40
Hozzászólások: 1285
Jens,
legelőször is kell egy alkalmas SCSI ház, amibe bele lehet építeni a vinyót. Van "egyszemélyes", abba csak a vincseszter fér be. Szerintem célszerű olyant beszerezni, amiben elfér 2 db 5"-os eszköz, és akkor mindjárt lesz hely a CD ROM-nak is. Az ugyebár praktikus. Olyan házat érdemes venni, amin hátul állíthatók az egységszámok. Lehet, hogy a házhoz eleve kapsz megfelelő kábelt is. Ha nem, akkor be kell szerezni megfelelő hosszú kábelt, aminek a Triton felőli végén egy 25 pólusú tűs csatlakozó van, a házon pedig többnyire egy 50 pólusú Centronix.
A vinyó beszerzését, ha nem vagy ebben járatos, bízd szakemberre. Megmondom miért. A SCSI szabvány többször is változott az idők során. Ma már a régebbi vinyókat elég nehéz beszerezni, vagy esetleg döglődő, használt darabokat árulgatnak itt - ott. Az újabb verziók csatlakozását pedig vagy át lehet alakítani a régi rendszernek megfelelőre, vagy nem. És ez nem csak külső kivitelre értendő, hanem elektronikus paraméterekre is.
Egyébként gyártók szerint nem finnyás. Használtunk Tritont IBM, WD, Seagate Fujitsu, stb drive-okkal. Ja, és a terminálásra oda kell figyelni!

Egy ötlet: régebbi sampler tulajdonosok gyakran árulgatják egyben a feleslegessé vált SCSI házukat, benne CD-vel és HDD-vel. Ha egy ellenőrizhetően jó cuccot sikerül olcsón megvenni, akkor meg van fejtve a kérdés.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005. november 21., hétfő 20:35 
Offline

Csatlakozott: 2005. május 7., szombat 4:51
Hozzászólások: 86
miditom, mivel az arlilstatokban meg szerepel,
kaphato/rendelheto uj triton classic? mikorra varhato az aktualis korg arlistatok?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005. november 21., hétfő 20:53 
Offline
Syncopa főnök :-)
Avatar

Csatlakozott: 2005. április 20., szerda 18:40
Hozzászólások: 1285
jurij.es.a.szakkor írta:
miditom, mivel az arlilstatokban meg szerepel,
kaphato/rendelheto uj triton classic? mikorra varhato az aktualis korg arlistatok?


A Triton Classic az új árlistán (ami a jelenlegi weboldalon még nem látható) már nem szerepel, de azt hiszem, egy - két darab erejéig még él.
Az aktuális árlistákat szeretnénk már végre az új oldalra feltenni, de valami elképesztő tökölődések zajlanak az elindításával kapcsolatban. Mi sem vagyunk ebben teljesen ártatlanok, enyhítő körülmény, hogy közben dolgozni is kéne :)
Korg ügyben addig is minden érdeklődőt arra kérek, hogy amíg a publikálható árlistánk az új oldalon nincs fent, kérjen árakat! Nem fogtok csalódni!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. január 2., hétfő 21:56 
Offline

Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 21:38
Hozzászólások: 2
Sziasztok!
Új vagyok itt a fórumon. Rögtön lenne is egy kérdésem. Szeretnék venni egy tritont. Még nem döntöttem el hogy melyiket (clasic, studio avagy extreme). Nézegetem a forgalmazók árait meg a használt hangszereket is, és szembe tűnik hogy óriási szakadék van a használt és az új hangszerek árai között. Pl. találtam egy extreme-t 400.000ft-ért. Miért van ez? Az első gondolatom az volt, hogy valamiért nagyon nem jött be a gazdájának, és szó szerint meg akar tőle szabadulni. Van erre valami logikus magyarázat?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. január 3., kedd 11:01 
Offline
Syncopa főnök :-)
Avatar

Csatlakozott: 2005. április 20., szerda 18:40
Hozzászólások: 1285
mikkamakka írta:
Sziasztok!
Új vagyok itt a fórumon. Rögtön lenne is egy kérdésem. Szeretnék venni egy tritont. Még nem döntöttem el hogy melyiket (clasic, studio avagy extreme). Nézegetem a forgalmazók árait meg a használt hangszereket is, és szembe tűnik hogy óriási szakadék van a használt és az új hangszerek árai között. Pl. találtam egy extreme-t 400.000ft-ért. Miért van ez? Az első gondolatom az volt, hogy valamiért nagyon nem jött be a gazdájának, és szó szerint meg akar tőle szabadulni. Van erre valami logikus magyarázat?


Természetesen van magyarázat, nem kell hozzá Mulder és Scully, hogy kiderítsék.
A KORG hangszerek közzétett árlistái többnyire az ajánlott fogy. árak, amitől a kereskedők világszerte valamennyire eltérnek. A vásárlóink tanúsíthatják, hogy mindig igyekeztünk az európai árakkal szinkronban maradni. Most, hogy az ÁFA is csökkent valamelyest, ez még jobban fog érvényesülni. Amint ezeket a "napi árakat" vagy "utcai árakat" veted össze pl. az említett használt Extreme árával, már nincs semmiféle ellentmondás. Egyszerűen kezd beállni a piac a használt és az új termékek tekinetében is az európai rendszerbe. Ha a fizetőképességünk is odaér, akkor majdnem elértük Kánaánt... :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. január 3., kedd 12:01 
Offline

Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 11:58
Hozzászólások: 1
Sziasztok! szerintetek mennyi az árkülömbség Triton ProX 88bill kalpácsos(nem Studio) és Trinity Plus 76+MOSS között?

Köszi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. január 3., kedd 14:41 
Offline
Syncopa főnök :-)
Avatar

Csatlakozott: 2005. április 20., szerda 18:40
Hozzászólások: 1285
polgarakos írta:
Sziasztok! szerintetek mennyi az árkülömbség Triton ProX 88bill kalpácsos(nem Studio) és Trinity Plus 76+MOSS között?

Köszi


Szia Ákos!

Mi két oldalról közelítjük meg a dolgot:
1. vannak használtpiaci árfolyamok, ezek megnézhetők prepal, ebay, stb. oldalakon.
2. használt cuccnál (akárcsak az autók esetében) az árképzésben a fő meghatározó szempont a készülék állpota. Esetleg tartozékok, extrák. Látatlanban nem lenne korrekt bármilyen árat mondani sem az egyikre, sem a másikra, pláne nem különbözetet.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. január 3., kedd 20:49 
Offline

Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 21:38
Hozzászólások: 2
MidiTom írta:
...Ha a fizetőképességünk is odaér, akkor majdnem elértük Kánaánt... :)

OFF:
Hát az a Kánaán szvsz még eléggé messze van, de talán kezd körvonalazódni. Csak nehogy délibáb legyen...

Köszönöm válaszod!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Kérdés!!
HozzászólásElküldve: 2006. január 20., péntek 16:56 
Offline

Csatlakozott: 2006. január 20., péntek 16:51
Hozzászólások: 2
Helló!

Az érdekelne, hogy mennyiért lehet beszerezni korg digit.zongit (88billentyűst) a legolcsóbban, esetleg cserébe fel tudnék ajánlani egy kurzweil pc88-ast. Köszi előre is!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdés!!
HozzászólásElküldve: 2006. január 20., péntek 21:26 
Offline
Syncopa főnök :-)
Avatar

Csatlakozott: 2005. április 20., szerda 18:40
Hozzászólások: 1285
csabee írta:
Helló!

Az érdekelne, hogy mennyiért lehet beszerezni korg digit.zongit (88billentyűst) a legolcsóbban, esetleg cserébe fel tudnék ajánlani egy kurzweil pc88-ast. Köszi előre is!


Színpadi zongora érdekelne (SP széria) vagy "hagyományos" (EC széria)?

Ja, és az "Adok - veszek" rovatból nem tartalmi okokból moderáltam ki a hirdetést, hanem azért, mert minden eladó kütyünek nálunk nem lehet külön topicot nyitni, be lehet rakni ellenben az "Eladó cuccok" topicba.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kérdés!!
HozzászólásElküldve: 2006. január 20., péntek 23:53 
Offline

Csatlakozott: 2006. január 20., péntek 16:51
Hozzászólások: 2
Igazából triton, LE, extreme érdekelne azaz workstation féle, egyenlőre ezeket szeretném megtudni, hogy mik a lehetőségek! Köszönöm a gyors reagálást!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. december 11., hétfő 23:27 
Offline

Csatlakozott: 2006. október 7., szombat 23:01
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Tatabánya
Korg Triton Classic eladó!
06209817869


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: KORG TRITON CLASSIC
HozzászólásElküldve: 2007. január 10., szerda 22:51 
Offline

Csatlakozott: 2005. október 7., péntek 18:48
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Orosháza
ELADÓ!
Tajti puhatokkal, gyári dobozzal...kifogástalan állapotban.
Tel: 06203378314
feldmann@szabilinux.hu
[/url]http://www.firstmusic.hu/letoltes/triton_kep01.jpg

_________________
pici_Tibor


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. január 11., csütörtök 10:57 
Offline
Syncopa főnök :-)
Avatar

Csatlakozott: 2005. április 20., szerda 18:40
Hozzászólások: 1285
Kérjük az adás-vételi hirdetéseket a neki kialakított topicba rakni, különben ki fogjuk moderálni őket!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. március 5., hétfő 22:54 
Offline

Csatlakozott: 2007. március 5., hétfő 21:23
Hozzászólások: 4
Sziasztok. Elősször irok ide, bár már töbször olvastam a fórumot. Lenne egy kérdésem. 96ban trinity tulajdonos voltam, nem volt rossz hangszer de váltottam Yamaha EX-5re. Most Tritonom van. Gondolkozom az EXB MOSS bővitő kártyán. Azt szeretném kérdezni hogy hangásban ugye a Trinity és a Triton között szerintem nagy a különbség. De a bővitő kártya hangjai ugyanúgy szólalnak meg (konkrétan a Prophecy hangzásra gondolok) a Tritonban is mint a Trinityben vagy van közte különbség? Egy mellékkérdés még ha külön vásárolnák egy Propecyt vagy egy Z1-et azzal jobban járnák? Komolyabban lehet a külön hagszerrel dolgozni mint a bővittő kártyával? Ha valaki tud tapasztalatot, vagy segitséget, örülnék ha megosztaná velem. Köszike.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. március 6., kedd 18:02 
Offline

Csatlakozott: 2007. március 5., hétfő 21:23
Hozzászólások: 4
Heló. Bocsi hogy zavarlak.
Lenne egy kérdésem a Trinityből a SOLO-TRI(vagyis MOSS-Prophecy kártyát át tudom rakni a Tritonomba, mivel ott már EXB-MOSS néven van feltüntetve... Kompatibils a kettő? És igy mellékesen a többi bővitő? Adat, SCSI... mivel van egy fullos Trinitynk, nekem meg egy alap Tritonom.
Köszi a választ.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. március 6., kedd 20:02 
Offline
Syncopa főnök :-)
Avatar

Csatlakozott: 2005. április 20., szerda 18:40
Hozzászólások: 1285
Hú, gamt, most ezt a felállást nem teljesen értem.
Először azt írod, hogy Trinitonod van, aztán azt, hogy fullos Trinintyd. Vagy az mégsem a tied? Na mindegy.
Nos, a Trinityből a Tritonba nem tudod átrakni a bővítőket.

A Prophecy meg a Z1 is tök jó hangszerek. Ha teheted, persze jó az, ha megvan(nak) külön is, mert akkor saját kezelő felületen kersztül, függetlenül tudod őket használni.
Expansion boardként azért kicsit más a feeling, amikor csak a fő hansgzer részeként szuperálnak. Bár, az meg ugye hallatlan előny, hogy igen sokoldalúvá válik az az egy hangszer.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. március 8., csütörtök 22:02 
Offline

Csatlakozott: 2007. március 5., hétfő 21:23
Hozzászólások: 4
Köszönöm válaszod. Sokat segitettél. A Triton a sajátom a Trinity az egyik barátomé (de nekem is volt előtte - ismerem).
Azt hiszem váltok Extreme-re és azt bővitem majd ki. Kapható még?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. március 11., vasárnap 12:40 
Offline
Syncopa főnök :-)
Avatar

Csatlakozott: 2005. április 20., szerda 18:40
Hozzászólások: 1285
gamt írta:
Köszönöm válaszod. Sokat segitettél. A Triton a sajátom a Trinity az egyik barátomé (de nekem is volt előtte - ismerem).
Azt hiszem váltok Extreme-re és azt bővitem majd ki. Kapható még?


Az Extreme széria még természetesen kapható.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. március 27., kedd 21:02 
Offline

Csatlakozott: 2005. május 7., szombat 4:51
Hozzászólások: 86
gamt>> Egy mellékkérdés még ha külön vásárolnák egy Propecyt vagy egy Z1-et azzal jobban járnák?

szerintem prophecy-vel nem annyira (leszamitva hogy lesz plusszban egy kulonallo
pofas harom oktavos keyboard-od), a z1-el viszont hatarozottan jobban jarnal
hiszen ez utobbi alapbol 12 (bovitve 18) hang polifon (mig a prophecy es a moss board monofon).
nekem a propechy-nel feltunt az irto nagy latency (!), a z1ex-esemnel ilyen problemat
mar nem tapasztaltam, nyilvan gyorsabb a cpu is es/vagy kikuszoboltek a hibat.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Korg Triton Classic
HozzászólásElküldve: 2008. november 23., vasárnap 20:16 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2008. november 23., vasárnap 20:04
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Magyarország
Sziasztok!
Alkatrész ügyben kellene minél hamarabb segítség, mégpedig a front stereo fülhallgató kimenet kellene nekem komplett, mert tönkrement. Ugyanez a hangszer hátulján, csak a bal mono kimenet is. Segítségeteket előre köszönöm és várom!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Korg Triton Classic
HozzászólásElküldve: 2008. november 23., vasárnap 20:48 
Offline
Syncopa főnök :-)
Avatar

Csatlakozott: 2005. április 20., szerda 18:40
Hozzászólások: 1285
Rockorg írta:
Sziasztok!
Alkatrész ügyben kellene minél hamarabb segítség, mégpedig a front stereo fülhallgató kimenet kellene nekem komplett, mert tönkrement. Ugyanez a hangszer hátulján, csak a bal mono kimenet is. Segítségeteket előre köszönöm és várom!



Mondanám, hogy hozd be, aztán megnézzük, de úgy látom, Angliában vagy...
Ott nem jutottál sikerre a helyi KORG képviseletnél? Ők elég gyorsak és segítőkészek szoktak lenni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Korg Triton Classic
HozzászólásElküldve: 2008. november 24., hétfő 13:22 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2008. november 23., vasárnap 20:04
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Magyarország
MidiTom írta:
Rockorg írta:
Sziasztok!
Alkatrész ügyben kellene minél hamarabb segítség, mégpedig a front stereo fülhallgató kimenet kellene nekem komplett, mert tönkrement. Ugyanez a hangszer hátulján, csak a bal mono kimenet is. Segítségeteket előre köszönöm és várom!



Mondanám, hogy hozd be, aztán megnézzük, de úgy látom, Angliában vagy...
Ott nem jutottál sikerre a helyi KORG képviseletnél? Ők elég gyorsak és segítőkészek szoktak lenni.


Egyébként hová kellene bevinnem?...két ünnep között otthon vagyok, meg a hangszer is utazik haza...:) köszi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Korg Triton Classic
HozzászólásElküldve: 2008. november 24., hétfő 15:06 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2005. április 25., hétfő 14:41
Hozzászólások: 66
Rockorg írta:


Egyébként hová kellene bevinnem?...két ünnep között otthon vagyok, meg a hangszer is utazik haza...:) köszi!

PL: SYNCOPA Hangszerbolt és Szervíz
http://www.syncopa.hu
Bagod (Zalamegye)
szervíz ügyekben: service.syncopa@t-online.hu (Bokor György)
ui. ha mi messze lennénk, akkor is dobj egy e-mailt, talán tudunk segíteni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Korg Triton Classic
HozzászólásElküldve: 2008. november 24., hétfő 15:47 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2008. november 23., vasárnap 20:04
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Magyarország
Bokrock írta:
Rockorg írta:


Egyébként hová kellene bevinnem?...két ünnep között otthon vagyok, meg a hangszer is utazik haza...:) köszi!

PL: SYNCOPA Hangszerbolt és Szervíz
http://www.syncopa.hu
Bagod (Zalamegye)
szervíz ügyekben: service.syncopa@t-online.hu (Bokor György)
ui. ha mi messze lennénk, akkor is dobj egy e-mailt, talán tudunk segíteni.


Köszönöm a gyors választ, majd még kitervelem hogy s mint legyen...ha elvinném, akkor mennyi idő alatt tudnátok hozzá alkatrészt beszerezni, és beszerelni... vagy talán ha elküldenétek az alkatrészt utánvétellel úgy mindenki jobban járna!??...:) köszi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Korg Triton Classic
HozzászólásElküldve: 2008. november 24., hétfő 16:03 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2005. április 25., hétfő 14:41
Hozzászólások: 66
Rockorg írta:
Bokrock írta:
Rockorg írta:


Egyébként hová kellene bevinnem?...két ünnep között otthon vagyok, meg a hangszer is utazik haza...:) köszi!

PL: SYNCOPA Hangszerbolt és Szervíz
http://www.syncopa.hu
Bagod (Zalamegye)
szervíz ügyekben: service.syncopa@t-online.hu (Bokor György)
ui. ha mi messze lennénk, akkor is dobj egy e-mailt, talán tudunk segíteni.


Köszönöm a gyors választ, majd még kitervelem hogy s mint legyen...ha elvinném, akkor mennyi idő alatt tudnátok hozzá alkatrészt beszerezni, és beszerelni... vagy talán ha elküldenétek az alkatrészt utánvétellel úgy mindenki jobban járna!??...:) köszi

Alkatrészekkel nem kereskedünk, csak javítunk.
Jack aljzatunk szokott raktáron lenni. :lol:
Részleteket tárgyaljuk meg e-mailban. 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Korg Triton Classic
HozzászólásElküldve: 2008. november 24., hétfő 21:49 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2008. november 23., vasárnap 20:04
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Magyarország
Most veszem észre, hogy előttem durván 2 évvel ezelőtt szóltak hozzá a fórumban utoljára..hogy van ez? Senkinek sincs már Korg Triton Classic-ja?? :?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Korg Triton Classic
HozzászólásElküldve: 2008. november 24., hétfő 21:55 
Offline
Syncopa főnök :-)
Avatar

Csatlakozott: 2005. április 20., szerda 18:40
Hozzászólások: 1285
Rockorg írta:
Most veszem észre, hogy előttem durván 2 évvel ezelőtt szóltak hozzá a fórumban utoljára..hogy van ez? Senkinek sincs már Korg Triton Classic-ja?? :?


Háát...
ez a hangszer már jó régen kifutott.
Volt ugye utána a Studio, a Karma, a Triton Extreme, az LE, TR, aztán ennek a vonalnak vége szakadt. Persze azért ez még egy tök jó szinti, senki se bánkódjon, ha ilyent birtokol :)
A kérdések viszont, amik miatt fórumra rohangál a nép, mindig az új hangszerekre zúdulnak, most pl. az M3-ra meg az M50-re.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Korg Triton Classic
HozzászólásElküldve: 2008. november 25., kedd 3:33 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2008. november 23., vasárnap 20:04
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Magyarország
MidiTom írta:
Rockorg írta:
Most veszem észre, hogy előttem durván 2 évvel ezelőtt szóltak hozzá a fórumban utoljára..hogy van ez? Senkinek sincs már Korg Triton Classic-ja?? :?


Háát...
ez a hangszer már jó régen kifutott.
Volt ugye utána a Studio, a Karma, a Triton Extreme, az LE, TR, aztán ennek a vonalnak vége szakadt. Persze azért ez még egy tök jó szinti, senki se bánkódjon, ha ilyent birtokol :)
A kérdések viszont, amik miatt fórumra rohangál a nép, mindig az új hangszerekre zúdulnak, most pl. az M3-ra meg az M50-re.


...igen, észrevettem...most én is hasonló cipőben járok....egy "vendéglátós" hangszeren töröm a kobakom...Pa1x, vagy PA800, vagy PA500...még a Tyros2-n is agyalok, nem tudok dönteni köztük....ha tudsz valamit ezekről mondani, melyik lenne a saját kategóriájában a legjobb választás akkor szívesen meghallgatom a tanácsod...:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Korg Triton Classic
HozzászólásElküldve: 2008. november 25., kedd 14:15 
Offline
Syncopa főnök :-)
Avatar

Csatlakozott: 2005. április 20., szerda 18:40
Hozzászólások: 1285
Rockorg írta:

...igen, észrevettem...most én is hasonló cipőben járok....egy "vendéglátós" hangszeren töröm a kobakom...Pa1x, vagy PA800, vagy PA500...még a Tyros2-n is agyalok, nem tudok dönteni köztük....ha tudsz valamit ezekről mondani, melyik lenne a saját kategóriájában a legjobb választás akkor szívesen meghallgatom a tanácsod...:)


Mi KORG pártiak vagyunk :)
A felsoroltak közül én PA800-ra szavaznék, esetleg ha nincs rá akkora keret, abban az esetben 500-as is jó (Harmónia proci, MP3, HDD és pndrive lehetőségek nélkül, csak SD kártyával)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Korg Triton Classic
HozzászólásElküldve: 2008. november 26., szerda 0:45 
Offline
Avatar

Csatlakozott: 2008. november 23., vasárnap 20:04
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Magyarország
MidiTom írta:
Rockorg írta:

...igen, észrevettem...most én is hasonló cipőben járok....egy "vendéglátós" hangszeren töröm a kobakom...Pa1x, vagy PA800, vagy PA500...még a Tyros2-n is agyalok, nem tudok dönteni köztük....ha tudsz valamit ezekről mondani, melyik lenne a saját kategóriájában a legjobb választás akkor szívesen meghallgatom a tanácsod...:)


Mi KORG pártiak vagyunk :)
A felsoroltak közül én PA800-ra szavaznék, esetleg ha nincs rá akkora keret, abban az esetben 500-as is jó (Harmónia proci, MP3, HDD és pndrive lehetőségek nélkül, csak SD kártyával)


Ezt most Korg elfogultságodból mondod vagy tényleg jobban szól a PA800 mint a Tyros2 ?? :shock:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Korg Triton Classic
HozzászólásElküldve: 2008. november 28., péntek 22:14 
Offline
Syncopa főnök :-)
Avatar

Csatlakozott: 2005. április 20., szerda 18:40
Hozzászólások: 1285
Rockorg írta:
Ezt most Korg elfogultságodból mondod vagy tényleg jobban szól a PA800 mint a Tyros2 ?? :shock:


Hogy melyik hangszer szól jobban, az szubjektív.
A "felső házban", ahol mindkét hangszer játszik, pláne.
A Tyros is profi cucc, de nekem a PA jobban bejön.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Korg Triton Classic
HozzászólásElküldve: 2009. április 24., péntek 23:29 
Offline

Csatlakozott: 2009. április 8., szerda 9:53
Hozzászólások: 7
KERESEK !!! KORG TRITON CLASSIC/STUDIO/vagy EXTREME 76-ot
Elérhetőségeim: z.atesz@freemail.hu TEL.:20/598-9110


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 34 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség